Şirket Profili

1983 yılında doğan Titiz markamız ilk olarak çamasır suyu ile tüketiciyle buluşmuştur.1995 yılına kadar mevcut ürün gruplarına tuz ruhu, bulaşık süngeri, temizlik bezi, Bulaşık sıvısı, pamuk ve kireç çözücü ürün grupları ilave edilmiştir. 1999 yılında Tuzla kimya sanaycileri organize sanayi bölgesi’nde faaliyete geçen yeni tesisi ile ürün gruplarına bir çok yeni ürünü ilave etmiştir.

2000 yılında ise kağıt grubuna yatırım yaparak tuvalet kağıdı,havlu peçete ile mevcut ürün gruplarını genişletmeye devam etmiştir. 2002 yılından itibaren Peri markası adı altında ekonomik temizlik ürünlerini tüketıici ile buluşturmuştur.

Yurtdışı pazarlardaki agresıf büyümesiyle mevcut üretim kapasitesini daha da büyütme ihtiyacı duymuştur ve 2008 yılında yine Tuzla Kimya Sanayicileri Organize Bölgesi’nde yatırımı yapılan 3000 m2’lik tesisi ile kapasitesini ve üretim kalitesini arttırmıştır.

Moda markası adı altında üretimi yapılan Endüstriyel Kağıt ürünlerine 2010 yılında ilave olarak Moda Line Professional markası ile Ev dışı tüketim ürünleri, Spony Line markası ile de ev temizlik gereçleri grubunu portföyüne eklemiştir. 2011 yılında ise Rorax markası ile araç bakım ürünleri grubunuda portfoyüne ekleyen firmamız her geçen gün Teknoloji, Otomasyon ve Ar-Ge yatırımlarıyla yolunda emin adımlarla ilerlemeye devam etmektedir.